DAFI soft Filtrační láhev 0,3 l červená

Kód: 02361/02376
Neohodnoceno
Značka: Dafi
275 Kč
Skladem

 DAFI Filtrační láhev 0,3 l + 3 ks filtru + 2ks víčka červená . Praktická, lehká a snadno přenosná filtrační láhev 0,3l naservíruje tu nejčerstvější a nejvíce osvěžující vodu, která je pro naše tělo tak důležitá. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtr z aktivního uhlí eliminuje z vody 99,9% všech bakterií, virů, choroboplodných zárodků, chloru, fluoru a těžkých kovů jako např. olovo. Používáním opakovaně použitelných lahví šetříte přírodu. Ušetříte ročně 300 PET půllitrových lahví, díky čemuž snížíte odpad o 26,4 kg plastů ročně.

Přenosná láhev s filtrem na vodu, který transformuje znečištěnou vodu na čistou pitnou vodu. Hodí se pro cestování, kempování, turistiku a to zejména v místech, kde jsou vodní zdroje kontaminované a mohou obsahovat zvýšené množství bakterií a parazitů.

Dafi je celosvětově známá značka produktů, jako jsou vodní filtry, lahve a vakuové nádoby. Na trhu působí více než 30 let. V současnosti vyvíjí četná, originální a patentovaná výrobní řešení. K výrobě produktů Dafi se používají vysoce kvalitní suroviny z Německa.

Výrobce: Dafi
Země původu: Polsko
Barva: červená
Kapacita: 0,3 litru, 300 ml
Počet filtrů v sadě: 3
Počet víčka : 2
Kapacita: 150 litrů (kapacita na 1 filtr)
Má otočné zobrazení data (nezapomeňte takto změnit filtr!) filtr vydrží od prvního použití 30 dní